Prodej Djembe

V naší prodejně afrických bubnů si pro sebe můžete vybrat z mnoha bubnů djembe všech velikostí. Naše nástroje jsou od prověřených výrobců z Mali a Guiney. Bubny djembe od nás se vyznačují špičkovou kvalitou za příznivou cenu. Všechny korpusy našich bubnů djembe jsou vyrobeny ručně místními řezbáři v Mali nebo v Guiney. Pro upevnění kůže na bubny používáme velice kvalitní lana s nízkou průtažností. Kůže na potažení djembe pečlivě vybíráme a používáme pouze originální kůže ze západní Afriky.

Naší specialitou je výběrová řada Profi djembe. Bubny v této kategorii patří mezi nejlepší bubny djembe na českém trhu a splňují i ty nejvyšší požadavky.

Snažíme se vyhovět všem zájemcům o koupi djembe, proto u nás najdete i malá djembe pro děti a střední djembe pro ty, co chtějí nástroj, který se lépe převáží. U všech bubnů vždy dbáme na to nejlepší provedení a perfektní zvuk.

Vámi vybrané djembe Vám rádi pošleme poštou nebo Vás rádi přivítáme v naší dílně a prodejně na Praze 5. Veškeré návštěvy našeho obchodu, prosím, po telefonické domluvě.

Zobrazuji všech 23 výsledků

Zobrazuji všech 23 výsledků