Kategorie
DO OBCHODU VSTUPTE ZDE
DO OBCHODU VSTUPTE ZDE


Prodej západoafrických bubnů, dalších hudebních nástrojů a jejich příslušenství


V našem obchodě naleznete široký výběr  bubnů djembe a dalších hudebních nástrojů, které pocházejí ze západní Afriky. Prioritou je pro nás kvalita, a proto bubny u nás nabízené snesou i ty nejpřísnější kritéria. Djembe pochází z Mali a Guiney, což jsou země, kde se djembe zrodilo a kde je stále živá tradice hry na tento buben. Všechny korpusy jsou vyrobeny ze vzácných druhů mahagonů (lenké, diala, haré), která jsou pro djembe nejvhodnější. Narozdíl od jiných druhů dřev, která se v poslední době začala používat pro výrobu djembe, dosahují naše korpusy vysoké rezonance a vyváženosti zvuku. Všechna těla bubnů vyrobili zkušení řezbáři z dílen v Conakry a Bamaku, kde má výroba djembe nejdelší tradici.
Kromě djembe najdete v našem obchodě např. balafony, darbuky, yabary nebo kiriny.

Veškeré zboží zde nabízené Vám rádi pošleme poštou. Poštovné a balné činí při platbě na dobírku 150 korun a při platbě převodem na účet 120 korun.
Protože jde o hudební nástroje, je však ideální osobní odběr, kdy si můžete v klidu vybrat "svůj" buben. Na setkání a osobní výběr mne prosím kontaktujte na e-mailu vorlicek.jan@seznam.cz nebo na telefonu 775058908.